OBCHODNÍ PORADCE NYMBURK GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA A.S.

Jste člověk, který před sebou vidí výzvy místo překážek?

  • Uvítáte volnou pracovní dobu a možnost si sami určit kolik si vyděláte peněz?
  • Chcete být profesionálem ve svém oboru a získat odborné zkušenosti?
  • Pak hledáme právě Vás!
  • Jsme tým, který má chuť pracovat, růst a být úspěšný.

Náplň práce:

Být k ruce stávajícím i novým klientům

  • Nabízet to nejlepší zabezpečení na českém trhu
  • vytvářet nabídky na míru na základě potřeb klienta
  • Vyhledávat klienty pomocí moderních technologií a sociálních sítí

Co od nás dostanete:

  • Zajištění potřebného vzdělání pro Vaši práci, včetně odborných zkoušek
  • Vysoké finanční ohodnocení bez jakéhokoliv limitu
  • Volnou pracovní dobu
  • Zázemí silné a moderní společnosti
  • Využíváme moderní aplikace ke své práci (smartphone aplikace, aj.)
  • Podporu od manažera, trenérů a odborných inspektorů na jednotlivé produkty

Naše očekávání:

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • Chuť na sobě pracovat a dále se rozvíjet
  • Čistý trestní rejstřík
  • Bezdlužnost
  • Příjemné a pozitivní vystupování
  • ŘP výhodou, ne podmínkou

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Michaela Smetanová
Budějovická 1550/15a
140 00  Praha-Budějovická
Česká republika