Oracle Apex Developer

Do týmu pro vývoj IT architektury aktuálně hledáme Oracle Apex vývojáře.

Co bude Vaším úkolem:

  • Vytváření technického designu (UML, ER diagramy) podle funkční specifikace.
  • Programování na základě technického designu a konvencí vývoje.
  • Ve spolupráci se senior programátorem řešení dalších úkolů vývoje.
  • Finalizace technického designu.
  • Zajištění kvalifikovaných odhadů pracnosti.
  • Vytváření dokumentace pro aplikační podporu.
  • Zajištění oprav svěřených aplikací.
  • Testování nových funkcionalit.

Co od Vás budeme potřebovat:

  • Zkušenosti s APEX (verze 20), PL/SQL.
  • Znalost Oracle database (verze 19c).
  • Schopnost pracovat s HTML, CSS, JavaScript.
  • Základní přehled o WebServices (REST, SOAP).
  • Znalost verzovacích systémů (GIT, SVN).

Bude fajn, když navíc budete mít:

  • Prezentační a organizační schopnosti.
  • Přesnost a pečlivost.
  • Zodpovědnost a schopnost týmové spolupráce.
  • Schopnost analyzovat technické řešení.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilním a přátelském týmu.
  • Možnost naučit se nové věci a prohloubit technické znalosti.
  • Pestrou paletu benefitu, z které si vybere každý (5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního/zdravotního volna, příspěvek na stravování, kafeterie, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty GČP a partnerů...)

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Helena Hamouzová