OBCHODNÍK EXPERT - MANAŽER - MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST BENEŠOV

Nevyhovují Vám inzerované pozice na internetu? Hledáte příležitost, která je Vám šitá na míru? Pokud ano, pak je následující pracovní nabídka určena právě pro Vás.
Podmínkou je, že ráda/rád komunikujete s lidmi a jste hladová/ý po úspěchu.

Hlavní náplň práce:

  • Péče o stávající a nové klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Kontrola a aktualizace starších smluv dle požadavků klienta a jejich srovnání s aktuální situací na nemovitostním trhu.
  • Budování vztahů s klienty dle vize společnosti – „Celoživotní partnerství“.
  • Průběžné sebevzdělávání a rozvíjení Vaší kariéry jedním ze 3 směrů – obchodník/ expert/ manažer.

Co nabízíme:

  • Přiřazení stávajícího kmene klientů do správy a stabilní finanční odměňování.
  • Spolupráci a zázemí v jedné z největších pojišťoven na světovém trhu.
  • Podporu do úspěšného startu (školení, certifikace, fixní částka + provize).
  • Můžete si splnit Vaše životní cíle díky možnosti kariérního růstu a neomezeného výdělku.
  • Průběžné a následné odměny vám vytvoří stabilitu vašeho příjmu.
  • Flexibilita pracovní doby je na Vás.

Požadujeme:

  • SŠ ukončené maturitou.
  • Obchodního ducha a zkušenost jednání s klienty.
  • Reprezentativní vzhled - práce pro prestižní společnost .
  • Čistý trestní rejstřík.
  • Základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, firemní systémy - zaučíme).

INFORMACE ZÁVĚREM:

  • Generali Česká pojišťovna a.s. obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost Generali Česká Distribuce a.s.
  • Pracoviště: skupina a kancelář v Benešově.
  • Nástup: dle dohody.

Rád se s Vámi potkám na osobní schůzce, kde si řekneme více.

Těším se na Vás!

Kontakt
Generali Česká pojišťovna a.s.
Martin Dostálek
Vnoučkova 2008, Benešov
Mob. +420603539374
E-mail: martin.dostalek@generaliceska.cz

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Markéta Mikešová