IT Architect

Hledáme šikovného IT architekta, ale i např. IT analytika nebo vývojáře se zájmem posunout svou kariéru směrem k IT architektuře.

Co bude Vaším úkolem?

  • Komunikace s businessem, ohledně zamýšlených business strategií a jejich možné IT podpory.
  • Přípravu koncepčních materiálů, týkající se cílové architektury.
  • Samostatné řízení architektury u implementačních projektů, pro různé oblasti businessu a IT.
  • Spolupráce při definici požadavků, jejich analýza a zpracovávání návrhů řešení na konkrétní řešené problematiky.

Jaké znalosti, dovednosti byste měl/a mít?

  • Praxe s návrhem řešení IT architektury je velkou výhodou. Ale pokud máte zkušenost jako IT analytik nebo vývojář s přesahem do nastavování architektury, jste pro nás také zajímavým kandidátem.
  • Určitě se bude hodit praxe ve středních, nebo větších společnostech, zkušenosti z pojišťovnictví, či finančního sektoru.
  • Dobrá orientace v IT technologiích a metodikách, znalost trhu a trendů.
  • Zkušenosti s životním cyklem aplikace (návrh, vývoj, test, provoz, údržba).
  • Komunikační dovednosti, schopnost učit se nové věci.
  • Dobrá úroveň mluvené a psané angličtiny.

Co můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti
  • Práce na klíčových projektech s velkým dopadem na fungování společnosti
  • Možnost poznat moderní IT technologie
  • Práci v příjemném a přátelském kolektivu, flexibilní pracovní doba
  • Perspektivu karierního a osobního růstu, možnosti školení, certifikace
  • Velké množství benefitů – 5 týdnů dovolené, 5 dní na osobní a zdravotní volno, Multisport kartu, benefitní systém Kafeterie, slevy na naše produkty a produkty našich partnerů, přátelské a sportovní akce napříč celou pojišťovnou, kde je možnost setkat se s dalšími kolegy z ostatních útvarů.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Helena Hamouzová