IT Analytik pro provoz aplikací

Do menšího týmu hledáme samostatného kandidáta, který bude odpovědný za vývoj aplikací a aplikační podporu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Analýza požadavků (obchodní, procesní, bezpečnostní, apod.) a návrh částí informačních systémů a jejich celků se zaměřením na tvorbu dokumentů a jejich doručování klientům.
  • Spolupráce na formulaci a uzavření zadání s průřezovou působností a s velkým dopadem na aplikace.
  • Práce na analýze středně velkých, projektových požadavků, opravy chyb a změn
  • Rozvoj svěřené a souvisejících aplikace (návrhy řešení, detekce dopadů do svěřených aplikací a naceňování).
  • Aplikační podpora provozu svěřené aplikace (řešení datových chyb, náprava nestandardního chování aplikace)
  • Vytváření a údržba dokumentace

Požadavky na pozici:

  • SŠ, VŠ technického, nebo ekonomického směru (3-5 let praxe v oboru, na pozici IT Analytik, nebo Vývojář výhodou)
  • Dobrou znalost SQL do ORACLE databáze
  • Povědomí, případně zkušenosti s programováním (.NET, JAVA atd.)
  • Zkušenosti s tvorbou dokumentace
  • Analytické a komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příležitost kariéry v prostředí mezinárodní společnosti
  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • Spoustu různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý – pár příkladů: 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna, benefitní systém Kafeterie (12.000 Kč ročně), karta MultiSport, cestovní pojištění na 1 rok na celý svět za 100 Kč i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, slevy u různých obchodních partnerů a celá řada dalších.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Helena Hamouzová