Obchodní poradce/ poradkyně v kanceláři – Benešov, Vlašim

Hledám do svého fungujícího týmu člověka, který je otevřený novým příležitostem, rád se učí nové věci a je duší obchodník. Předchozí zkušenosti z oboru, ale nejsou nutností.
Naučím Vás vše, co mě pomohlo stát se úspěšným. Příležitost nastoupit do „rozjetého vlaku“ dostanou 1-2 lidé, kteří mají hlad po úspěších a chtějí si vydělat „nádherné“ peníze.

V prvních měsících projdete adaptací, abyste mohl/a úspěšně složit certifikační zkoušky a poté se můžete pustit do práce a že jí je dost. :-)
Ode mne můžete očekávat podporu a pomoc vše úspěšně zvládnout.

Hlavní náplň práce:

  • Péče o stávající a nové klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Kontrola a aktualizace starších smluv dle požadavků klienta a jejich srovnání s aktuální situací na nemovitostním trhu.

Co nabízíme:

  • Přiřazení stávajícího kmene klientů do správy.
  • Spolupráci a zázemí v jedné z největších pojišťoven na světovém trhu.
  • Podporu do úspěšného startu (školení, certifikace, fixní plat + provize).
  • Můžete si splnit Vaše životní cíle díky možnosti kariérního růstu a neomezeného výdělku.
  • Flexibilita pracovní doby je na Vás.

Doplňující informace:

  • Generali Česká pojišťovna obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost Generali Česká Distribuce
  • Pracoviště: Benešov, Vlašim
  • Nástup: dle dohody

Rád se s Vámi potkám na osobní schůzce, kde si řekneme více.

Těším se.

Adrian MÜLLER
Vedoucí obchodního týmu
Mob. 603 503 625
Email: Adrian.MULLER@generaliceska.cz

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Markéta Mikešová