Zástupce vedoucí pobočky Strážnice

Máte energii na rozdávání, jste komunikativní a chcete si plnit sny? Máte zkušenosti s prodejem, nebo jste naopak zcela bez zkušeností ? Nevadí - máme pro vás skvělý job!
Našim lidem dáváme maximální podporu, proto tvrdíme – u nás na to nejste nikdy sám/sama!

Co Vás čeká:

  • poskytování komplexního poradenského servisu novým i stávajícím klientům
  • vedení obchodních jednání s klienty a nabídka produktů dle finanční analýzy
  • absolvování odborných školení a plnění obchodních cílů
  • poskytování poradenských služeb na již zavedené kanceláři s klientelou

Do týmu hledáme kolegu, který:

  • má min. SŠ vzdělání
  • je komunikativní, schopný se učit, samostatný i flexibilní
  • má proaktivní přístup
  • je reprezentativní a má příjemné vystupování
  • je přirozeně orientován na zákazníka
  • je zodpovědný
  • je trestně bezúhonný
  • chce každý den ovlivňovat svůj příjem

Nabízíme:

  • možnost pracovat v silné nadnárodní společnosti a v největší investiční skupině v ČR – tedy nejen v oblasti pojišťovnictví, ale i v oblasti investic a hypoték
  • možnost nadstandardních výdělků
  • příjemné, moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • vzdělávací systém na nejvyšší úrovni
  • propracovaný kariérní systém – každý obchodník má jistotu růstu
  • možnost vydat se cestou obchodníka. Ale ani to nemusí být konečná stanice!

Informace závěrem:

  • Generali Česká pojišťovna a.s. obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost Generali Česká Distribuce a.s.
  • Pracoviště: Strážnice
  • Termín nástupu: dle dohody

Udělejte první krok k cestě na novou profesní dráhu – zašlete nám Váš životopis, rádi se s Vámi seznámíme, třeba u kávy.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Markéta Mikešová