Obchodní poradce v pojišťovací kanceláři - Rakovník

Na naše obchodní místo v centru Rakovníka hledáme vhodného kandidáta.
Jsme jedničkou na českém trhu. Hledáme do našeho týmu člověka, který bude pečovat o stávající a nové klienty.

Co budete dělat?

  • Obsluha klientů, kteří přichází na obchodní místo
  • Servis stávajících klientů Generali České pojišťovny
  • Administrativní úkony spojené s obsluhou klientů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Co nabízíme?

  • Finanční podporu v prvních 12 měsících adaptace + provizní mzdu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Kariérní růst
  • Pracovní benefity – slevy u partnerských společností, pravidelné teambuildingy, české i zahraniční stáže, zvýhodněný operativní leasing, následné vzdělávání
  • Kancelář v centru Rakovníka
  • Práci na ŽL/IČO

Co od Vás očekáváme?

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Rádi komunikujete s lidmi
  • Aktivní přístup

Informace závěrem:

  • Generali Česká pojišťovna a.s. obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost Generali Česká Distribuce a.s.
  • Pracoviště: Rakovník
  • Nástup: dle dohody

Máte zájem u nás pracovat?
Zašlete mi svůj životopis a ozvu se Vám s nabídkou termínu.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Markéta Mikešová