Servisně retenční specialista - až 100% práce z domova

Tvoříme kvalitní Call Centrum obdivované ve firmě a na trhu.
Pro každodenní práci využíváme hodnoty, které vystihují naši vizi: Rostoucí odbornost - Osobní odpovědnost - Odvaha hledat řešení - Vlastní styl. Jsou to i Vaše hodnoty?

Co bude Vaším úkolem?

  • V prvním roce budete podporou našim klientům. Na příchozí lince budete zodpovídat jejich různorodé dotazy.
  • Po získání dalších zkušeností vás budou čekat náročnější úkoly jako například záchrana smluv. Vaším úkolem bude ověřit, proč chce klient zrušit smlouvu, zjistit jeho přání a potřeby a nabídnout řešení výhodné pro obě strany.

Co unikátního Vám nabízíme?

  • Po zaškolení možnost Home Office v rozsahu 50 – 100 %. Můžete tedy pracovat v našich kancelářích, ale i z jakékoliv jiné lokality v rámci ČR. Přesto od nás dostanete plnou podporu a zároveň ušetříte na dojíždění. Stačí mít doma přístup k internetu.
  • Jisté peníze promítnuté ve fixní mzdě a po zvýšení kvalifikace i kvartální odměny.
  • Skvělý kolektiv, který Vám bude i na Home Office vždy podporou.
  • Jasný kariérní řád. Pokud chcete, můžete se vypracovat na vedoucího týmu nebo třeba školitele.
  • Rozvoj kompetencí jak profesních, tak osobnostních.

… a pokud Vám to bude málo, máme pro Vás:

  • Bohatý systém benefitů (příspěvek do Cafeterie ve výši 12 000 Kč/rok, 5 týdnů dovolené a dalších 5 dnů volna navíc, stravenkový paušál, práci si také zpestřujeme různými firemními akcemi a soutěžemi, kde na Vás čekají zajímavé ceny a mnoho dalšího.

Koho hledáme?

  • Člověka, který se nezalekne komunikace, a naopak ji aktivně vyhledává.
  • Člověka, který se nebojí hledat nová řešení a stojí si za svým rozhodnutím.
  • Člověka, který je ochoten pracovat na svých limitech a rozvíjet se.
  • Člověka, který je schopný orientace a každodenní práce na PC.
  • A mimo to je nutné mít maturitní vysvědčení.

Doplňující informace:

  • Nástup a začátek školení: 1. 9. 2021.
  • Pracoviště: třída Míru 2647, Pardubice nebo Vaše bydliště.
  • Pracovní doba: 8,5 hodiny s půlhodinovou pauzou na oběd - provozní doba je mezi 7:00 a 19:00 hod.

Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se - rádi Vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru.
Následně si u pohovoru, který proběhne online formou, přátelsky popovídáme o možnostech, které Vás u nás čekají.

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Alena Krsková