IT Analytik pro vývoj mobilních aplikací

Do menšího týmu hledáme samostatného kandidáta, který bude odpovědný za zpracování business požadavků od A-Z.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Analýza business zadání včetně komunikace se zadavateli
  • Příprava testů – podklady pro testovací scénáře
  • Testování menších zadání v případě potřeby
  • Tvorba a udržování potřebné dokumentace
  • Aplikační podpora pro svěřené aplikace
  • Tvorba funkční dokumentace, podklady pro zadání k realizaci

Požadavky na pozici:

  • Znalost principů návrhu mobilních aplikací
  • Znalost SQL, XML, REST API a webových služeb obecně
  • Orientace v enterprise prostředí
  • Velmi dobré organizační a komunikativní schopnosti
  • Znalost principů agilního přístupu velkou výhodou
  • Pozitivní myšlení a přístup
  • Kreativní přístup k řešení úkolů
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příležitost kariéry v prostředí mezinárodní společnosti
  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • Spoustu různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý – pár příkladů: 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna, benefitní systém Kafeterie (12.000 Kč ročně), karta MultiSport, cestovní pojištění na 1 rok na celý svět za 100 Kč i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, slevy u různých obchodních partnerů a celá řada dalších.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Helena Hamouzová