SENIOR IT Release Manažer

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici IT Release Manažer pro externí partnery v týmu integračních technologií.

Co bude Vaším úkolem:

  • Nastavit a udržovat IT procesy pro zavádění nových a podporu stávajících externích partnerů Generali České pojišťovny.
  • Komunikace s vedením projektu, zadavateli požadavků, vlastníky prostředí, vývojovými týmy a IT externích partnerů.
  • Koordinace nasazovaní konfigurací a funkcionalit na neprodukční a produkční prostředí.
  • Operativní řízení testovaní a nastavení neprodukčních prostředí.
  • Defekt management.
  • Organizace pravidelných i ad-hoc schůzek mezi IT týmy externích partnerů a týmy IT Generali České pojišťovny.
  • Prezentace stavu úkolů a stavu projektu zúčastněným stranám.
  • Samostatné řešení svěřených úkolů a plnění termínů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenost na obdobné pozici nutností.
  • Znalost procesů v IT oddělení v korporátní společnosti.
  • Schopnost jasně komunikovat, vyjadřovat požadavky a očekávání širokému okruhu jednotlivců.
  • Kritické myšlení a schopnost identifikovat a řešit problémy.
  • Cit pro detail při dokončení různých fází projektu.
  • Kooperativní a komunikativní přístup s manažery, výkonnými i řadovými zaměstnanci.
  • Znalost prostředí pojišťovny výhodou.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti.
  • Účast na klíčových projektech v rámci společnosti.
  • Zajímavou a rozmanitou práci v největší pojišťovně na trhu.
  • Příjemné pracovní prostředí, kombinované s HOME OFFICE.
  • Částečně flexibilní pracovní dobu.
  • Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů: odborná školení, stravenky, 25 dní dovolené + dalších 6 dní volna, slevy na produkty našich pojišťoven, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, WE FIT program, slevy na produkty a služby partnerských firem (finance, kultura, zdraví, sport, atd.)

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha
  • nástup: asap

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Helena Hamouzová