JUNIOR Poradce Generali České pojišťovny Kutná Hora, Čáslav

Zvažujete-li kariérní změnu, máte chuť se naučit nové profesi, popřípadě získat povolání ve kterém budete mít možnost seberealizace pak jste se proklikli na ten správný odkaz.

Do svého týmu hledám nové kolegy na pozici JUNIOR poradce, kteří budou mít možnost u nás začít svou kariéru pod křídly našeho benátského lva.

Pracovní náplní našich poradců je poradenství v oboru pojišťovnictví, zajištění penze, investic a financování bydlení našim klientům. Všechny tyto témata budou náplní prvních měsíců Vaši adaptace u nás. Nemusíte se bát, že byste na Vaše první schůzky a jednání byli sami. Vždy budete mít k dispozici zkušeného kolegu, který Vám poradí a pomůže.

V mém týmu pracují jak čerství absolventi, tak i kolegové, kteří již mají své vlastní obchodní místa a patří k nejlepším finančním poradcům naši obchodní distribuce.

Kariéra u nás je plná benefitů spojených ať s financemi, různými soutěžemi, tak i dotované studium na vysoké škole. To hlavní, ale je vícesložkové ohodnocení (měsíční zaručený příjem, provize za uzavřené obchody, pečovatelské provize, bonusy).

Nikdy nebylo jednodušší u nás nastartovat svou kariéru.
Více info o mně a mém týmu najdete na:

https://www.facebook.com/PetrHajekGeneraliCeska

https://www.linkedin.com/in/hajekpetrgenerali/


Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová