KLIENTSKÝ PORADCE Třebíč

Jsme Generali Česká pojišťovna, jednička mezi pojišťovnami. Komplexní finanční servis a poradenství je pro nás samozřejmostí. Našim klientům jsme vždy na blízku.

Do našeho obchodního týmu hledáme nové obchodníky, kteří jsou:

  • Aktivní, komunikativní, samostatní a zodpovědní
  • Májí chuť se vzdělávat, touhu být úspěšní a budovat si vlastní karieru
  • Májí minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • Zkušenosti s obchodem jsou výhodou nikoli podmínkou

Co nabízíme:

  • Vícesložkové odměňování (fixní částka + provize + bonusy + odměna za péči o klienty + firemní benefity)
  • Vzdělávání nejen v pojišťovnictví, ale také v oblasti investic, hypotečních a spotřebitelských úvěrů, penzijního a stavebního spoření
  • Připravenou adaptaci, ve které Vás zaškolíme nejen v produktové oblasti, ale také jak s klienty komunikovat, telefonovat, zpracovávat analýzy atd.
  • Skvělý kolektiv a podporu manažera
  • Spolupráci na IČO

Náplň práce:

  • Denní kontakt s klienty a řešení jejich požadavků
  • Servis stávajících klientů
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zajištění komplexního finančního poradenství

Více informací na:

Facebook: https://www.facebook.com/JanaNovackovaGeneraliCeska/
Mail: jana.novackova2@generaliceska.cz

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová