Asistent/ka Regionálního ředitele pro makléřský obchod

Hledáte silného, stabilního zaměstnavatele, který se v těžkých časech dokáže postarat o své zaměstnance? Jste komunikativní a rádi hledáte řešení? Pošlete nám svůj životopis a pojďme se pobavit o těch možnostech! :)

Koho hledáme?

  • komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
  • spolehlivou, důslednou
  • týmového hráče
  • s chutí dále se vzdělávat a pracovat na sobě

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • praxi na obdobné asistentské pozici
  • velmi dobrou znalost práce na PC (především Excel, Word, PowerPoint)
  • výhodou znalost SAP
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • příjemné vystupováníí, flexibilitu
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • řešení denní agendy regionálního ředitele
  • komunikace v rámci společnosti
  • práce s interními systémy
  • zpracování administrativy, pošty
  • vyřizování obchodních výkazů
  • doprovodná agenda

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamickém prostředí v jedné z největších pojišťoven v ČR
  • příjemné pracovní prostředí
  • širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů - stravenky, 5 týdnů dovolené, cafeterie, zvýhodněné produkty a mnoho dalšího

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha 4
  • nástup: 1. 4. 2021 nebo dle dohody
  • pozice je zástup za MD/RD

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Petra Janásová