Front-end developer IČO

Využijte možnost stát se součástí zajímavého projektu!

Do našeho týmu pro vývoj nových technologií nyní hledáme posilu Front end vývojáře. Čeká Vás práce na klíčovém projektu s velkou příležitostí realizace vlastních nápadů a řešení. Využíváme moderní technologie, pracujeme agilně, jsme také napřímo v kontaktu s uživateli aplikací a nasloucháme jejich potřebám.

Co bude vaším úkolem:

  • Budete implementovat nové webové aplikace, funkčnosti a integrace od základu.
  • Přinášet nové podněty i nápady, které nezapadnou.
  • Spolupracovat při transformaci procesů do digitální podoby.
  • Úzce spolupracovat s týmem analytiků, IT architektů a business zadavatelů.
  • Analyzovat požadavky na rozvoj aplikací, odhadovat náklady změn.

Jaké technologie využíváme:

  • Front end technologie + znalost React, Redux.

Co od Vás budeme očekávat:

  • 2-3+ let zkušeností vývoje v React + Redux.
  • Znalost unit testování v Jest / Enzyme.
  • Zkušenosti s vývojem ve středně velkém agilním týmu výhodou.
  • Ochota se učit novým věcem.
  • Schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:

  • Zajímavé platové podmínky, flexibilní práci, IČO.
  • Možnost stát se součástí zajímavého projektu
  • Příležitost pracovat s moderními technologiemi
  • Projekty, které Vás posunou dál :-)

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Helena Hamouzová