JUNIOR VEDOUCÍ OBCHODNÍ KANCELÁŘE

Ahoj,

jmenuji se Roman a hledám do svého obchodního týmu člověka, který má v budoucnu ambice vést pobočku pod hlavičkou Generali České Pojišťovny.

Nechci tě lákat na kafe zdarma (které máme) ani na fotbálek v zasedačce (který nemáme). Myslím, že je pro tebe stejně nejdůležitější chodit do práce:

• bez povinnosti zapisovat příchody a odchody …
• s možností si vzít homeoffice …
• kde se budeš potkávat s lidmi, kteří mají smysl pro humor …
• kde každý tvůj den bude jiný …
• kde o kariérním postupu budeš rozhodovat převážně svojí snahou a výkonem …

Obchodní tým stavím jako firmu, do které se chci každé ráno těšit a ve které bych chtěl sám pracovat. Hledám tak nejen někoho, kdo má předpoklad nebo už dokonce je skvělým obchodníkem či leaderem, ale hlavně člověka, který zapadne do týmu a bude nás s ním bavit pracovat.

Samozřejmě za svou práci dostaneš odpovídající odměnu – co to ale znamená? Zcela otevřeně, nemáme na to žádné tabulky, kam bys musel(a) zapadnout. Přijď se k nám představit, ukázat co v tobě je a řekni na kolik si své práce ceníš.

Kdyby si měl(a) zájem ještě před tím, než nám odešleš svůj životopis, se něco dozvědět o svém budoucím šéfovi či o parťácích z týmu, tak můžeš zde:

• http://romanmachovec.com/
• https://www.linkedin.com/in/romanmachovec/
• https://www.facebook.com/RomanMachovecGeneraliCeska

Na společném setkání se nás můžeš zeptat na cokoliv. Pár odpovědí možné najdeš v FAQ (nejčastějších otázkách) o kousek níže.

1.Nemám skoro žádné zkušenosti v oboru, jak se všechno naučím?

Ve firmě máme zavedený velice propracovaný a intenzivní adaptační proces, během kterého tě naučíme vše od obchodních dovednosti po znalost celé škály nabízených produktů.

2. Na schůzky budu od začátku chodit sám(a)?

V mé obchodní skupině je zvykem, že zhruba 3 měsíce chodí na schůzky s nováčkem člověk, který má v popisu práce rozvoj obchodních dovedností. Někdy je v roli toho, kdo schůzku celou vede, někdy vede část schůzky a někdy je v roli pozorovatele. Vše podle dohody před schůzkou.

3. Kde budu brát v začátku kontakty na potencionální klienty?

Kontakty na klienty budeš dostávat od nás. Díky široké klientské základně naší firmy máme možnost ti pomoci kontakty na klienty, kteří mají u firmy nějaký produkt. Na domluvených schůzkách se s klienty budeme bavit o servisu jejich smluv, popřípadě o rozšíření jejich portfolia.

4. Jaké produkty budu moci lidem zprostředkovat?

Lidé jsou v dnešní době zvyklí vyřešit vše na jednom místě. I z tohoto důvodu jsme lidem schopni kromě pojištění nabídnout i investovaní jejich volných finančních prostředků prostřednictvím fondů kolektivního investování, dokážeme lidem vyřídit hypotéční úvěr či sehnat peněžní prostředky na koupi auta pomocí spotřebitelského úvěru.


Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Miluše Valtová