Junior vedoucí pobočky

Ahoj,

jmenuji se Roman a hledám do svého obchodního týmu člověka, který má v budoucnu ambice vést pobočku pod hlavičkou Generali České Pojišťovny.

Nechci tě lákat na kafe zdarma (které máme) ani na fotbálek v zasedačce (který nemáme). Myslím, že je pro tebe stejně nejdůležitější chodit do práce:

• bez povinnosti zapisovat příchody a odchody …
• s možností si vzít homeoffice …
• kde se budeš potkávat s lidmi, kteří mají smysl pro humor …
• kde každý tvůj den bude jiný …
• kde o kariérním postupu budeš rozhodovat převážně svojí snahou a výkonem …

Obchodní tým stavím jako firmu, do které se chci každé ráno těšit a ve které bych chtěl sám pracovat. Hledám tak nejen někoho, kdo má předpoklad nebo už dokonce je skvělým obchodníkem či leaderem, ale hlavně člověka, který zapadne do týmu a bude nás s ním bavit pracovat.

Samozřejmě za svou práci dostaneš odpovídající odměnu – co to ale znamená? Zcela otevřeně, nemáme na to žádné tabulky, kam bys musel(a) zapadnout. Přijď se k nám představit, ukázat co v tobě je a řekni na kolik si své práce ceníš.

Kdyby si měl(a) zájem ještě před tím, než nám odešleš svůj životopis, se něco dozvědět o svém budoucím šéfovi či o parťácích z týmu, tak můžeš zde:

• http://romanmachovec.com/
• https://www.linkedin.com/in/romanmachovec/
• https://www.facebook.com/RomanMachovecGeneraliCeska

Na společném setkání se nás můžeš zeptat na cokoliv. Pár odpovědí možné najdeš v FAQ (nejčastějších otázkách) o kousek níže.

1.Nemám skoro žádné zkušenosti v oboru, jak se všechno naučím?

Ve firmě máme zavedený velice propracovaný a intenzivní adaptační proces, během kterého tě naučíme vše od obchodních dovednosti po znalost celé škály nabízených produktů.

2. Na schůzky budu od začátku chodit sám(a)?

V mé obchodní skupině je zvykem, že zhruba 3 měsíce chodí na schůzky s nováčkem člověk, který má v popisu práce rozvoj obchodních dovedností. Někdy je v roli toho, kdo schůzku celou vede, někdy vede část schůzky a někdy je v roli pozorovatele. Vše podle dohody před schůzkou.

3. Kde budu brát v začátku kontakty na potencionální klienty?

Kontakty na klienty budeš dostávat od nás. Díky široké klientské základně naší firmy máme možnost ti pomoci kontakty na klienty, kteří mají u firmy nějaký produkt. Na domluvených schůzkách se s klienty budeme bavit o servisu jejich smluv, popřípadě o rozšíření jejich portfolia.

4. Jaké produkty budu moci lidem zprostředkovat?

Lidé jsou v dnešní době zvyklí vyřešit vše na jednom místě. I z tohoto důvodu jsme lidem schopni kromě pojištění nabídnout i investovaní jejich volných finančních prostředků prostřednictvím fondů kolektivního investování, dokážeme lidem vyřídit hypotéční úvěr či sehnat peněžní prostředky na koupi auta pomocí spotřebitelského úvěru.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Michaela Smetanová
Budějovická 1550/15a
140 00  Praha-Budějovická
Česká republika