IT Vývojář TSQL/C#

Česká pojišťovna Zdraví a.s., hledá do týmu vývoje posilu na pozici IT Vývojář TSQL/C#.

Co Vás čeká?

  • Zajištění samostatného technického vývoje a opravy aplikací ve spolupráci s analytickým týmem
  • Programování v TSQL popř. v C# na základě technického designu a konvencí vývoje
  • Finalizace technického designu
  • Zajištění oprav svěřených aplikací
  • Testování programového kódu

Koho hledáme?

Někoho, kdo bude:

  • Přesný, pečlivý, zodpovědný za svou práci, pozitivně laděný na změnu
  • Komunikativní a analyticky přemýšlející
  • Schopný týmové spolupráce

Co od Vás požadujeme?

  • Abyste měl/a SŠ technického zaměření
  • Aj (technická dokumentace)
  • Obecný přehled o IT technologiích
  • Schopnost aktivně komunikovat s analytickým týmem
  • Znalost MS SQL Server, MS office

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příležitost kariéry v dynamickém prostředí Generali
  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Profesní rozvoj
  • Flexibilní pracovní doba, služební noatebook, získání praxe, příspěvek do Kafeterie, Multisport karta, stravenky, slevy na pojištění a další...

Doplňující informace:

  • Pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Hana Rudlová
Na Pankráci 123/1720
140 21  Praha-Nusle
Česká republika