OBCHODNÍ PORADCE KOLÍN GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA A.S.

Jste ambiciózní typ člověka, který před sebou vidí výzvy místo překážek?

Uvítáte volnou pracovní dobu a možnost si sami určit kolik si vyděláte peněz?
Chcete profesionálně vyrůst a získat odborné zkušenosti?
Pak hledáme právě Vás!
Jsme tým, který má chuť pracovat a být úspěšný.

Náplň práce:

• Komplexně pečovat o stávající i nové klienty
• Vyhledávat nové klienty pomocí moderních technologií a sociálních sítí
• Nabízet to nejlepší zabezpečení na českém trhu

Co od nás dostanete:

• Zajištění veškerého vzdělání pro danou pozici, včetně odborných zkoušek
• Vysoké finanční ohodnocení bez jakéhokoliv limitu
• Volnou pracovní dobu
• Veškeré zázemí silné a moderní společnosti
• Ke své práci využíváme moderní nástroje (smartphone aplikace, aj.)
• Podporu od manažera, trenérů a odborných inspektorů jednotlivých typů pojištění

Naše očekávání:

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• Chuť na sobě pracovat a dále se rozvíjet
• Čistý trestní rejstřík
• Příjemné a pozitivní vystupování

Stále váháte? Podívejte se proč právě k nám.

Kontakt

Generali Česká pojišťovna a.s.
Michaela Smetanová
Budějovická 1550/15a
140 00  Praha-Budějovická
Česká republika