Likvidátor strojního pojištění

Pracovní náplň:

  • Likvidace, revize a výplata středně složitých typů pojistných událostí.
  • Komunikace s klienty a dalšími účastníky likvidačního řízení.
  • Spolupráce s ostatními útvary ČP.
  • Výpočty vzniklých škod v expertních systémech.

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou (ideálně ve strojním oboru), praxe v oblasti strojírenství.
  • Zkušenosti v pojišťovnictví velkou výhodou.
  • Schopnost práce na PC (MS Office), ostatní systémy naučíme.
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatně řešit problémy a rozhodovat.
  • Flexibilita, empatie a zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz typu B a ochotu k výjezdu ke vzniklým škodám do terénu.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, silné společnosti, odbornou a zajímavou práci.
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené + dalších 5 dní na osobní či zdravotní volno, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, Cafeterie, sportovní aktivity, slevy na produkty GČP a partnerů...).

Doplňující informace:

  • Pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • Nástup: 1.3. 2020/dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Specialista náboru
Filip Lazár
Na Pankráci 1720/123
140 20  Praha 4-Nusle
Česká republika