Finanční poradce Plzeň

  • Rádi komunikujete s lidmi?
  • Chcete si vytvářet pasivní příjem?
  • Chcete, aby si Vás Vaše firma opravdu vážila?

Nabízíme:

  • S Vaší pílí a našimi zkušenostmi se stanete odborníkem ve světě financí s nadstandardním příjmem
  • Volná pracovní doba. Vhodné pro maminky s malými dětmi
  • Přátelský kolektiv, který vždy podá pomocnou ruku
  • Vytváření rostoucího pasivního příjmu - renty
  • Zázemí pobočky v centru města

Popis pozice:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Uzavírání smluv v oblasti pojištění, penzijního spoření, stavebního spoření, investic, úvěrů, hypoték
  • Péče o stávající klienty
  • Práce na IČO

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost

Doplňující informace:

Místo výkonu práce: Plzeň, Plzeň - sever
Nástup: Ihned nebo dohodou

V případě zájmu, prosím, posílejte strukturovaný životopis ve formátu (word) nebo (pdf) přes odkaz NÍŽE "Přihláška k výběrovému řízení".

Kontakt

Generali Pojišťovna a.s.
ROS Štýbrová
Anglické nábřeží 1
301 00  Plzeň
ČR